Ichie Visual on foto- ja videoproduktsiooni ettevõte, mis spetsialiseerunud tootefotode, -videode ja intervjuude loomisele. 
Me oleme pikaaegse kogemusega, pühendunud ning kirglik tiim oma töö suhtes ning suudame pakkuda klientidele kvaliteetset ja professionaalset teenust. Meie teenused hõlmavad toodete fotograafiat, tooteid tutvustavate videode loomist ning brändivaateid tutvustavate intervjuude filmimist ja tootmist. 
Ichie Visuali eesmärk on kajastada kliendi tooteid võimalikult atraktiivselt ning pakkuda klientidele unikaalseid visuaalseid kogemusi. Meie töö on hoolikalt läbi mõeldud ja professionaalselt teostatud, et klient saaks kogeda ainulaadset ja meeldejäävat visuaalset kogemust. 
Kui otsite foto- ja videoproduktsiooni firmat, mis on spetsialiseerunud toodete fotode, videote ja intervjuude loomisele ning suudab pakkuda kvaliteetset tööd, siis võtke meiega ühendust ja laske meil aidata teil oma ideid ellu viia!

E-post: ichievisual @ gmail.com
Telefon: +372 56864460 


Ootan huviga võimalust teha koostööd ja aidata Teil luua kauneid pilte ja videosid!
Parimate soovidega, Siim Loog,  
Ichie Visuali foto- ja videograafSaada kiri
Tänud, et võtsid minuga ühendust. Loen sinu soovid läbi ja kriban tagasi kohe esimesel võimalusel. Parimate soovidega, Siim
Back to Top